Yeşim Resmi kimdir? Yeşim Resmi Tiktok kullanımı!

Yeşim Resmi kimdir? Yeşim Resmi Tiktok kullanımı! Sosyal medya platformalarından son yıllarda en çok kullanılan bazı akımların ve videoların İnfluencerlar tarafında çekilmesi ile gündeme gelen Tiktok platformu ile ismini sık sık duyduğumuz fenomen Tiktok da başarısı ile çok sık kendisinden bahsettirmektedir. Tiktokdan sonra Youtube da da kendine özgü içerikler ve eğlenceli aktiviteler ile çok sevilmekte ve takipçi sayısı gün geçerek artmıştır ve Youtuber olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çok sık gündeme gelen ve sosyal medya hesaplarında karşılaşılan Tiktokır 1 sene de yaptığı başarı ve genç yaştaki bu başarı ile takipçileri, sevenleri ve sosyal medya kullananları tarafından Yeşim Resmi kimdir? Tiktok hesabı? Kaç yaşında? Aslen nereli? Sevgilisi var mı? Gibi ve daha fazla merak edilen soruları siz değerli okurlarımız için yazımızın devamında cevapladık. Keyifli okurlar…

Yeşim Resmi kimdir?

2003 yılında Manisa da doğan ve yaşamını ve çocukluğunu Edirne de geçirdikten donra Ankara’ya taşınmış ve şuan da Ankara da yaşamını sürdürmektedir. Daha genç yaşta Tiktok platformunda yaptığı Tiktok akımlarını çektiği ve kendine özgün çektiği videolar ile başladığı İnfluencerlığa kısa sürede geniş takipçi sayısına girerek Türkiye’deki ilk başta ismi geçen Tiktokırların arasına girmiştir.

Tiktok da başladığı maceraya diğer sosyal medya platformlarına da atılarak devam etmiş ve İnstagram ve Youtube da da içerik üretimi, sempatikliği ile kısa sürede diğer sosyal medya hesaplarında da geniş takipçi sayısına ulaşmıştır.

Yeşim Resmi gerçek adı nedir?

Gerçek adı Yeşim Sevinç olan fenomen kullanıcı adı olarak Remi soyadı gibi kullanmaktadır.

Yeşim Resmi kaç yaşında?

2003 yılında Manisa da dünyaya gelen fenomen 2021 yılı itibariyle 18 yaşında olmaktadır.

Yeşim Resmi burcu nedir?

2003 yılında dünyaya geldiği ama tam doğum tarihi bilinmeyen güzel fenomenin hangi burç olduğu da bilinmemektedir.

Yeşim Resmi boyu kaç?

Güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan genç fenomen 1.70 metre boya sahiptir.

Yeşim Resmi kilosu kaç?

Fiziksel özelliklerinin fit, güzel olması ile aklan gelen kilo sorusunun cevabı 51 kilodur. Güzelliği ile dikkat çeken fenomenin sevenleri tarafından merak edilen soruların başında gelmiştir.

Yeşim Resmi ve Barış Resmi kardeş mi?

Hayır, kardeş değillerdir.

Yeşim Resmi aslen nereli?

Aslen Ordu Korganlı olduğu bilinen fenomem Manisa da doğmuş ve daha sonra Edirne de yaşamını devam ettirip çocukluk yılları Edirne degeçmiştir.

Yeşim Resmi nerede yaşıyor?

Manisa da doğan daha sonra Edirne de çocukluk yıllarını geçiren fenomen şuan da Ankara da Mamak ilçesinde yaşamını sürdürmektedir.

Yeşim Sevinç eğitimini nerede devam ettiriyor?

Güzel fenomen en son Anadolu lisesinde eğitimini devam ettirdiği bilinmekteydi.

Yeşim Sevinç kardeşi var mı?

Güzel fenomen kendisi gibi 2 tane daha güzel kız kardeşi olduğu biliniyordur. Yani 3 kız kardeştir.

Yeşim Resmi sevgilisi var mı?

Sosyal medya hesaplarında ya da bir açıklamasında sevgilisi olup olmadığı ile ilgili bir paylaşımı olmamıştır. Bu yüzden genç İnfluencer‘ın sevgilisi olmadığı bilinmektedir.

Yeşim Resmi Tiktok kullanımı

Tiktok kullanımına başlamsı ile beraber çok kısa sürede ilgi duymuş ve Türkiye’deki ilk sıralara girmeye başlamıştır. sosyal medyaya Tiktok platformu ile başlayan fenomen şuan da 11.7 M takipçiye ulaşmıştır. 11.7 M takipçiye ulaşması ile beraber Türkiye de Tiktok platformunda en çok takip edilen 3. hesap olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tiktok da akımları yakından takip eden ve bunlarla ilgili paylaşımları olan, mimikleri ve saç sitili ile Tiktok da dikkatleri üzerine çekerek ilk 3 de olmayı hak etmiştir.

Yeşim Resmi sosyal medya hesapları

Sosyal medya kullanımına Tiktok platformu ile başlayan ve kısa sürede geniş takipçiye ulaşarak Tiktok platformunda Türkiye de ilk 3‘e girmiştir. Tiktok hesabı dışında İnstagram ve Youtube hesabını da geniş takipçi kitlesine ulaşmış ve kendine özgü içerikler ile çok sevilmektedir.

  • Yeşim Sevinç’in Tiktok hesabında 11.7 M takipçiye ulaşmıştır ve 203.8 M bağenisi bulunmaktadır.

Tiktok hesabı için buraya tıklayınız.

  • Yeşim Sevinç’in İnstagram hesabında 420 bin takipçisi bulunmaktadır ve son paylaşımında 32.6 bin beğeniye ulaşmıştır.

İnstagram hesabı için buraya tıklayınız.

  • Yeşim Sevinç’in Youtube hesabın da 374 bin aboneye ulaşmıştır.

Youtube hesabı için buraya tıklayınız.

Yorum yapın