Thiocilline Krem Hakkında Bilinmeyenler

Thiocilline, vücutta enfeksiyonların sebep olduğu tahrişlere sonucu meydana gelen yararlar için kullanılan etkili bir kremdir. Thiocilline ürünü derin yaralar veya delinmeden dolayı oluşan yaralar için kullanacaksanız? Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Bu ve benzer durumlar için farklı bir tedavi yöntemi gerekebilir. Bu krem için cilt üzerinde kullanılan ve anti bakteriyel özelliğe sahip olan sihirli bir iksir diyebiliriz..

Thiocilline Nedir?

Thiocilline Nedir

Thiocilline, özellikle gözde oluşan iltihaplar için kullanılan beyaz renkli bir kremdir. Eczanelerde tüp içerisinde sadece reçete ile satışı yapılmaktadır. Antibiyotik özelliği olduğu için reçetesiz satın alınamaz. Bedende oluşan enfeksiyonlar ve mikropların giderilmesi için kullanılır. Ayrıca pomad olarak da kullanılmaktadır. Bir çok cilt hastalığında ve enfeksiyona karşı iyi geldiğini söyleyebiliriz. Özellikle yanık, yaralanma, iltihap gibi cilt hastalıklarının tedavisi için kullanım oranı yüksektir. Thiocilline Ne İşe Yarar? Thiocilline pomad krem kullanımı cilt sorunlarını engeller. Ancak cildinde herhangi bir alerji durumu olan kişiler için kullanılması önerilmez. Thiocilline Göz Pomadı Ne İşe Yarar ? Göz ve cildinizde meydana gelen yanık ve yaralardan dolayı oluşan iltihaplanma için kullanılan kremdir. Burası çok önemli cilt yaralanmasından kaynaklanan derin yaralarınız mevcut ise ? Kesinlikle doktorunuza danışarak kullanım sağlamalısınız. Cilt enfeksiyonlarında etkili olan Thiocilline Krem Ne İşe Yarar? İltihaplı cilt rahatsızlıklarında kullanılan etkili bir kremdir. Özellikle gözde oluşan iltihaplar için rahatlama meydana getirir. Bakterilerin gelişimini engeller oluşan iltihapları, şişkinliği ve kızarıklığı giderir.

 

Thiocilline Kullanımı

Thiocilline Kullanımı Zararlı Mıdır?

Thiocilline kremi doktorunuzun belirttiği miktar ve sıklıkta kullanım sağlamalısınız. Doktor tavsiyesi ile kullanım sağlarsanız herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Kremi kullanmadan önce herhangi bir alerjiniz yok ise ! Bedeninizde küçük bir yere uygulayarak sonucu gözlemleyebilirsiniz.

Thiocilline pomad krem kullanırken prospektüsü incelemelisiniz. Eğer kullanım sonrası yan etki görülür ise vakit kaybetmeden doktorunuza başvurmalısınız. Deride oluşan kızarma, kaşınma ya da aniden şişmeler olur ise mutlaka bir doktora görünmelisiniz.

Thiocilline Fiyatı Nedir?

2020 yılında ilaç fiyatları listesinde Thiocilline krem fiyatı 22.08.2021 tarihi itibarı ile 16.71 TL’dir. Bu fiyat bilgisi Eczacılar Birliği ilaç listesinde bulunmaktadır.

 

Thiocilline

Thiocilline Krem Hakkında Önemli Detaylar

  • Göze sürdükten sonra görüşün düzelmesi yaklaşık 1 saati bulabiliyor. Tavsiyemiz eğer günde bir defa kullanacaksanız, söylenildiği gibi uyumadan önce sürmenizdir.
  • Ayaklarda su toplaması için kullanabilirsiniz gerçekten çok etkili.
  • Ağız kenarında oluşan kesik şeklindeki yaralara iyi gelen bir krem. Günde bir defa akşamları uyumadan önce sürünüz. Düzenli olarak kullanım sağlarsanız bu krem çözüm olabilir.
  • Ağda yanıklarını gideren ve bir kaç saat içinde acıyı dindirip yok eden mükemmel ötesi pomad.
  • Normal yanıklara da iyi gelen bu krem yanık acısını anında alıp kabuk bağlamasını sağlar.

Fucicort Krem Ne İşe Yarar? İsimili konumuzu okumanızı öneriyoruz

thiocilline krem hakkinda
thiocilline krem

Yorum yapın