Sokak Stili Erkek Giyim Ve Kombin 2023

Sokak Stili Erkek Giyim Ve Kombin: Hem klasik hem de sportif tasarımlarda erkeklere sunulan kombin modelleri kendi içerisinde çok farklı seçeneklere ayrılıyor.

Sokak Stili Erkek Giyim Ve Kombin

Özellikle sokak stilini benimsemiş bireyler için çığır açıcı, tamamen özgür ve orijinal kombinler bir arada sunulmaktadır. Bu kombin modelleri ikili, üçlü ve dörtlü takımlar halinde değerlendirilebilir. Sokak stili erkek giyim ve kombinlerde, rahatlık ve tarzı bir arada sunan parçalar tercih edilir. Bu tarzda, genellikle spor ayakkabılar, kot pantolonlar, t-shirtler, sweatshirtler, ceketler, şapkalar ve güneş gözlükleri gibi aksesuarlar kullanılır. Sokak stili erkek giyim ve kombinlerde, her zaman kendinizi rahat ve tarz hissettiğiniz parçaları tercih etmelisiniz. Kendi tarzınızı yansıtacak aksesuarlar da kullanabilirsiniz.

Sokak Stili Erkek Giyim Ve Kombinleri 1
Sokak Stili Erkek Giyim Ve Kombinleri

Şalvar Türü Pantolonlar ve Renk Seçenekleri 

Özellikle otantik giyinmekten hoşlananlar için ilk seçeneği şalvar görünümlü pantolonlar oluşturuyor. Doğu’nun şalvarları en modern ölçeklerde geliştirilip pantolon görünümünü çağrıştırmaktadır. Giyimi son derece rahat olup sosyal yaşamda ve özel hayatta giyilebilir. Şalvarlarda öne çıkan renklerin başında siyah ve haki gibi koyu renkler geliyor. İsteyenler fular ve benzeri bir boyun aksesuarı ile birlikte bu kombin seçeneğini bir ileri seviyeye taşıyabilir. Beli lastikli olan şalvar görünümlü pantolonlar kemer gibi herhangi bir aksesuara ihtiyaç duyulmadan giyilebilir.

Sokak Stilini Yansıtan Erkek Giyim Modelleri 

1- Yelekli Kot Ceketler: Yeni nesil modalarda birçok farklı ürün birbirinin içine geçerek çok daha orijinal bir modanın izlerini yansıtıyor. Şalvar görünümlü pantolonlardan sonra yelek biçiminde olan kot ceketler de sıklıkla tercih ediliyor. Yeleklerin üzerinde iki aksesuar amaçlı iki pratik kullanımlar için ideal olan cepler de bulunuyor. Tamamen yerli üretim olan bu modeller, sokağın yeni stilini yansıtmakta üstün bir tasarım kalitesine sahiptir. Yeşil, mavi ve turkuaz gibi canlı renklere sahip olan yelekli kot ceketler, özellikle spor giyinmek isteyenlerin ilk tercihi.

2- Tişört – Kaban kombini: Öncesinde kaban denince akla ilk gelen kombin seçenekleri gömlek ve kazaklar ile sınırlı idi. Ancak yaz – kış rahatlıkla kombinlenebilen tişörtler direkt olarak kabanlar ile birlikte ikili takım olarak giyilebiliyor. Salaş bir görünüme sahip olan kabanlar kapüşonlu olduğu için çok daha sportif bir imaj çizgisine sahiptir. Su geçirmeyen özel kumaşları sayesinde sadece şık değil güvenli giyimler için de idealdir. Renk seçenekleri içerisinde haki, zümrüt yeşili, bordo ve hardal renkleri de yer alıyor.

3- Şalvar Tasarımlı Eşofmanlar: Şalvar görünümlü pantolonlardan sonra şalvar tasarımlı eşofmanlar da sokak modasının nabzını tutuyor. Şıklık ve rahatlığı bir potada eriterek alıcılara sunan bu ürünler çizgili ve desenli olmak üzere çok farklı alternatifleri de bünyesinde barındırıyor. Salaş bir görünüme sahip olup uygun spor ayakkabılar ile birlikte rahatlıkla kombin yapılabilir. Aynı zamanda zincir kolye aksesuarları ile birlikte kombin seçeneklerini genişletmek mümkündür.

Sokak Stilini Yansıtan Ayakkabı Seçenekleri 

Yüzde yüz hakiki deri kumaşından imal edilen ayakkabılar her tür spor giyim kombinlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Özellikle lüks giyimler için ideal olan bu ürünlerin suni deriden yapılmış versiyonları da bulunuyor. Bant ve bağcık bulundurmayan sade yapıları sayesinde tüm hırka, tişört ve pantolon kombinlerine de rahatlıkla eşlik edebilir.

Spor ayakkabılarda ise sokağın nabzını tutan en yeni örnekler çift renkli modellerle sunuluyor. Örneğin koyu mavi ile ekru gibi açık renklerin birbirini tamamlayan estetik görünümleri kendi tarzını yansıtmak isteyen erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Baskılı Tişört ve Pantolon Kombini 

Dijital baskının son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde tişörtlerde motifler oluşturduğu yeni nesil modeller sokak stilindeki bir başka seçenektir. Üstelik kişiye özel olarak üretilen bu tişörtlere istenilen yazılar ve çizimler eklenebilir. Baskılı tişörtler kot ve keten gibi pantolon türleriyle rahatlıkla kombinlenebilir.

Asimetrik kesim olan bu tişörtler tamamen farklı ve özgün görünmek isteyenler için idealdir. Üzerine hem İngilizce hem de Türkçe kelimeler yazdırılarak sokağın modasına en özgün renklerle eşlik edilebilir.


Sokak Stili Erkek Giyim Ve Kombin isimli Konumuza kendi düşüncelerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz. Sokak Stili Erkek Giyim Ve Kombin Okuduğunuz için teşekkür ederiz.


Önerilen Yazı: Bakımlı Erkek Nasıl Giyinmeli? İşte Şıklığın 20 Kuralı!