Sera Varol kimdir? Sera Varol Tiktok!!

Sera Varol kimdir? Sera Varol Tiktok!! Tiktok platformu ile fenomenliğe adım atıp içerikleri sevilmesi videoların özgün içerik, sempatik tavırları ve içtenliği ile Tiktok kullanıcıların gönlünü feth ederek takipçi sayısını gün geçerek artırarak Tiktokır ünvanına sahip olup, diğer sosyal medya hesaplarını aktif kullanımı, tanınması ile de fenomenlik ünvanını takipçileri sayesinde kazanarak emeklerinin karşılığını almıştır.

Güzel fenomeni gün geçerek takipçi sayısı artarak geniş bir aileye sahip olmuş ve o ailedeki her kesiz ortak noktası güzel fenomen ile merak ettikleri soruları sık sık araştırmaktadırlar, o sorular ise Sera Varol kimdir? Sevgilisi kimdir? Kaç yaşında? Tiktok hesabı? Gibi ve daha fazlası merak edilen soruların cevaplarını siz değerli okurlarımız için yazımızda cevapladık.

Sera Varol kimdir?

Güzelliği ve sempatikliği ile gözleri üzerine toplayan fenomen 1996 yılında İstanbul da dünyaya gelmiş ve daha sonra Tiktok hesabında video paylaşımları yapmaya başlamış ve bunların sevilmesi, takipçi sayısının artması ile Tiktokır ünvanına sahip olup diğer sosyal medya hesaplarında da aktif kullanmaya başlamış, gün geçtikçe takipçi sayısı artıp tanınmaya başlayarak Tiktok hesabında 7M takipçiye ulaşarak Tiktok kullanıcılar arasında ilk sıralara gelmiştir.

Sera Varol gerçek ismi nedir?

Sera Varol diye kullanıcı adı ile tanınan güzel fenomen ismi Sera ama soyadı Varol değil Korkmaz’dır. Güzel fenomenin gerçek adı Sera Korkmaz’dır.

Sera Varol neden kendi soyadını kullanmıyor?

Genç fenomen Sera Korkmaz paylaştığı bir YouTube videosun da bu konuya açıklık getirerek şöyle ifade etmiştir;

“Tiktok’ta timeler vardır. İsminin sonuna bir şey yazıyordun o kişiyle videolar çekiyordun. Bende Semih ile videolar çektiğim için Varol yapmıştım. Benim soyadım Korkmaz ama ben Korkmaz soyadını kullanmadığım için sürekli Semih ile aynı soyadınız mı? var yada soyadın ne? gibi sorularla karşılaşıyorum. Arkadaşlar soyadım Korkmaz.”

Sera Varol kaç yaşında?

6 Aralık 1996 yılında dünyaya gelen Sera Korkmaz şuan da 24 yaşındadır.

Sera Varol burcu nedir?

6 Aralık da dünyaya gelerek yay burcu grubuna mensup olmuştur.

Sera Varol boyu kaç?

Güzel fenomen 1.65 metre boyuna sahiptir. Sera Korkmaz takipçileri tarafından dikkat çeken ve beğenilen fiziksel özellikleri ile en çok merak konusu olup araştırılan konulardan olmuştur.

Sera Varol kilosu kaç?

Genç fenomen 45 kiloya sahiptir. Sera Korkmaz fit görünümü ile özenilmekte ve bu durumda akla ilk gelen soru olmuş ve çok araştırılan sorularda ilk başlara girmiştir.

Sera Korkmaz gerçek saç rengi nedir?

Genç fenomenin gerçekte doğal saç rengi koyu kahverengi iken 18 yaşını geçip kendi evine geçmesi ile saçlarını pembe yapmış ve hala saç rengi pempedir.

Sera Varol aslen nereli?

Genç fenomen Sera Korkmaz aslen nereli olduğu ile ilgili bir paylaşımı olmamış ama İstanbul da doğduğunu ve İstanbulu hala çok sevdiğini paylaşmıştır.

Sera Varol nerede yaşıyor?

Güzel fenomen Sera Korkmaz hala doğduğu şehir İstanbul da yaşamakta, İstanbul da Gaziosmanpaşa semtinde yaşadığı bilinmektedir. İstanbul’u da çok sevdiği bilinmektedir.

Sera Varol kim ile yaşıyor?

Güzel fenomen 18 yaşına girdikten sonra küçüklükten beri hep hayalini kurduğu tek başına yaşamak hayalini gerçekleştirmek için ailesinin izni ile tek başına bir evde yaşamaya başlamıştır. İstanbul da tek başına hala yaşadığı bilinmektedir.

Sera Varol ailesi kimdir?

Güzel fenomen Sera Korkmaz ailesi ile hiç bir paylaşımı olmadığından bir bilgiye sahip olmamakla beraber sevgilisi Semih Korkmaz bir paylaşımında ”Sera’nın kardeşi çok yakışıklı oluyor büyüdükçe yav” diyerek Sera Korkmaz‘ın bir erkek kardeşi olduğunu göstermiştir.

Sera Varol ile Uzunmakarna kardeş mi?

İki güzel fenomen sosyal medya hesaplarında paylaşımları, çok sık birlikte gözükmeleri, çok iyi anlaşmaları ve hatta bazı takipçileri tarafından benzetilmeleri ile akıllar ilk gelen kardeş mi soru takipçileri tarafından araştırılmaktadır ama Uzunmakarna ile Sera Korkmaz kardeş değillerdir. Kullanıcı adı uzunmakarna olan fenomenin Özgür Balakar ile çok iyi iki arkadaşlardır.

Sera Korkmaz eğitimi nedir?

Liseyi bitirdikten sonra Bartın Üniversitesini kazanan güzel fenomen 1 sene Bartın Üniversitesinde okuduktan sonra yatay geçiş ile Nişantaşı Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümüne geçmiştir.

Sera Varol mesleği nedir?

Güzel fenomen Sera Korkmaz Tiktokır ve diğer sosyal medya hesapları ile ilgilendiği ve bunları iş olarak yaptığı bilinmektedir. Başka bir iş hayatı olmadığı bilinen fenomenin Tıktokır ve YouTuber işlerini başarıyla yapmaktadır.

Sera Varol sevgilisi kim?

Güzel fenomenin 4 yıllık ilişkisi ile duyanı şaşırtan ve ibretle bakılan ilişkisini kendisi gibi fenomen olan Semih Varol ile sevgililerdir. Çiftin birlikte paylaşımları, içerikleri çok sevilmekte ve takipçileri tarafından çok olumlu karşılaşılan, beğenilen, yakıştırılan bir çifttirler.

Sera Varol evli mi?

Güzel fenomen sevgilisi Semih Varol ile aynı soyadı taşımaları ile akla gelen ilk soru olan evli mi sorusu v-cevabı hayırdır. Güzel fenomen sosyal medya hesaplarında kendi soyadını değil de Varol soyadını kullanmayı tercih etmiştir ve çiftin şuan evlilik planları olmadığı bilinmektedir.

Sera Varol İle Uzunmakarna ile kardeş mi?

İki güzel ve genç fenomen birbirleri ile olan uyumu, paylaşımları, güzel h-anlaşmaları hatta bazı takipçileri tarafından benzetilmeleri sonucu ortaya çıkan kardeş mi sorusunun cevabı hayırdır. İki güzel fenomen çok iyi arkadaşlardır. Uzunmakarna kullanıcı adlı Özgür Balakar ile Sera Korkmaz kardeş değil çok iyi yakın arkadaşlardır.

Sera Varol sosyal medya hesapları

Güzel fenomen fenomenlikte ,lk adımını sosyal medya hesaplarından Tiktok platformunda başlamış ve daha sonra diğer sosyal medya hesaplarını da aktif kullanarak çok sevilmişti. Özgün içerikler, doğal olması ve kendisi gibi davranması ile sevilen fenomenin gün geçtikçe takipçi sayısı artarak Til-ktokır ve YouTuber ünvanlarına sahip olarak fenomen olmuştur.

İnstagram hesabında 532 bin takipçiye ulaşmış ve en son paylaştığı fotoğrafına 40,3 bin beğeni gelmiştir.

İnstagram hesabı

Tiktok hesabında 7 M takipçiye ulaşmış ve 95,7M beğeniye sahiptir.

Tiktok hesabı

YouTube hesabında 319 B aboneye ulaşmıştır Sera Korkmaz.

YouTube hesabı

Yorum yapın