Reparil Jel Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır ? Kullanım Rehberi

Reparil jel, cilde uygulanabilen topikal bir ağrı kesici, iltihap önleyici ve kas gevşeticidir. Metil salisilat, mentol, kafur ve benzoin içeren aktif bileşenlerin benzersiz bir formülasyonudur. Reparil jeli iki şekilde gelir: artrit veya burkulma ile ilişkili küçük ağrı ve ağrılarda kısa süreli rahatlama sağladığı gösterilen %2’lik bir konsantrasyon ve şiddetli ağrı için %10’luk bir konsantrasyon.

Reparil Jel, aspirine şiddetli alerjisi olan veya astımı veya kronik obstrüktif akciğer hastalığı olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır.

Reparil jel (Reparil Gel N) Nedir

Reparil jel cilde uygulanabilen topikal bir ağrı kesici, iltihap önleyici ve kas gevşeticidir.

Reparil jel, cilde uygulanabilen topikal bir ağrı kesici, iltihap önleyici ve kas gevşeticidir. Bu tedavi, iltihabı azaltan ve ağrıyı hafifleten kapsaisin ve arnika gibi doğal maddeler içerir.

Ağrıyı hafiflettiği ve iltihabı azalttığı cilde uygulanır. Reparil jel artrit, osteoartrit, adet krampları, fibromiyalji, sırt ağrısı ve daha fazlası olan hastalar için uygundur.

Reparil jelindeki aktif maddeler, iltihabı azaltan ve ağrıyı hafifleten kapsaisin ve arnikadır. Jelin soğutma etkisi vardır ve artrit, osteoartrit veya menstrüel kramplar gibi çeşitli kaynaklardan gelen ağrılardan hızlı bir şekilde kurtulmak için cilde uygulanması kolaydır.

Ayrıca cilde uygulandığında kas ağrıları ve ağrıları ile yardımcı olur.

Bu, CBD’nin faydalarını ilk kez duymayacaksınız. Sinirlerinizi gevşetmekten kan basıncınızı düşürmeye kadar, CBD tüm dünyada milyonlarca insana yardımcı oldu.

CBD, kenevir bitkilerinde bulunan 98 bileşikten biridir. Psikoaktif değildir (“yüksek” olmakla ilişkili değildir) ve opioidler gibi diğer ağrı kesiciler gibi herhangi bir yoksunluk belirtisine neden olmaz.

MİA, 50 ABD eyaletinin tümünde yasaldır ve bu, orada yaşayan insanlar için gerçekten kolay olmasını sağlar. Bir dispansere gidebilir veya çevrimiçi sipariş verebilir ve doğrudan kapınıza teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, cilt üzerinde topikal olarak kullanıldığında ağrının giderilmesine yardımcı olmak için bağımlılık yapmayan bir ilaçtır.

Reparil Jel Kullanma talimatını okumadan lütfen kullanmayınız.

Bu Linkten Kullanma Talimatına ulaşabilirsiniz.

Reparil Jel Nasıl Kullanılır?

Onarım jeli, güzellik topluluğu arasında popülerlik kazanan bir cilt bakım ürünüdür. Sadece cildi düzeltmek ve onarmak için kullanılmaz.

Ayrıca daha fazla hasara karşı korunmaya yardımcı olmak ve gelecekteki kırılmaları önlemek için de kullanılabilir. Onarım jeli, cilt bakım rutininizin olmazsa olmazıdır ve onu yerel eczanenizde veya güzellik mağazasında bulabilirsiniz.

Nasıl çalıştığı, nerede bulunabileceği vb. hakkında bu bölümle neyi başarmaya çalıştığınıza örnek olarak kullanmak için Reparil Gel hakkında bir makale bulun.

REPARIL jel nedir

Reparil Jel (Reparil Gel N) Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Tırnaklarınızı Reparil Jel ile onarmanın faydaları bunlardır.

Onarım jeli, sağlıklı tırnakları korumak için harikadır. Cipsler, çatlaklar ve yarıklar gibi her türlü tırnak hasarını düzeltebilir. Formül ayrıca tırnaklarınızın doğal büyümesini desteklemeye yardımcı olacak üç tür protein içerir.

Onarımlarda neler var? Reparil Gel’de ne olduğunu bilmek istiyorsanız, bunu anlamak o kadar da zor değil. Formül 3 ana bileşen içerir; Sağlıklı tırnak büyümesi ve gücü için çok önemli olan Kalsiyum, Bakır ve Çinko Oksit.

Reparil Jel (Reparil Gel N) Yan Etkileri Nelerdir?

Reparil Gel (Reparil Gel N) kullanımı, yaralanmaları tedavi etmenin en etkili yollarından biridir. Jel, iyileşmeyi desteklemek için doğrudan çürükler, kesikler ve diğer küçük yaralanma türleri üzerine uygulanır. Bununla birlikte, bu tür ilaçların kullanımı, belirli önlemler alınarak önlenebilecek bazı yan etkilerle birlikte gelir.

Reparil Jel (Reparil Gel N) kullanımıyla yaygın olarak bağlantılı yan etkiler arasında cilt reaksiyonları, kaşıntı ve diğer cilt tahrişleri bulunur. Cilt reaksiyonları, bu ilacın neden olabileceği daha yaygın yan etkilerden biridir, çünkü ciltte kuruluğa veya yanma veya kızarıklık gibi diğer tahrişlere yol açabilen alkol içerir.

Bu ilacı kullanırken diğer yaygın olay, meydana geldiği söylenen kaşıntıdır.

Reparil Jel Kullanmanız İçin 5 Neden

  1. Vücut Hücrelerini Onarır
  2. Kirleri Giderir
  3. Cildi Nemlendirir
  4. Cilt Kalitesini İyileştirir
  5. Serbest Radikallere Karşı Korur

Reparil Jel (Reparil Gel N) Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kırık ciltlerde, bileşenlerinden herhangi birine alerjisi olanlar veya kan pıhtılaşma bozuklukları gibi başka rahatsızlıkları olanlar tarafından kullanılması önerilmez. Bazı yaygın yan etkiler mide bulantısı ve ishali içerir.

Reparil Gel’i kullanmadan önce aşağıdakileri dikkate almak önemlidir.

  1. kişinin sahip olduğu lezyon türleri (örn. Keratoz, Seboreik Keratoz, Aktinik Keratoz)
  2. ne tür Reparil Gel kullanılmalıdır (yani Reparil Gel N)
  3. kişinin günlük olarak mı yoksa ihtiyaç duyduğunda mı kullanması gerektiği ve ne sıklıkta uygulaması gerektiği
  4. bu ürünle tedavi edildiğinde semptomlarını şiddetlendirebilecek başka cilt rahatsızlıkları olup olmadığı

Yorum yapın