Ramazan ve Kurban Bayramında Ne Giymeli?

Milli değerlerine bağlılıkgelenekleri merkezde yaşayan ve attığımız her adımda kültürel zenginlik ve manevi duyguların hızlı bir şekilde kendini gösterdiği bayramlar milli bir gelenek olup aynı zamanda manevi ruh dünyamızın olmazsa olmaz yapı taşlarındandır. Kültürümüzde çok fazla bayram gün ve gelenek mevcutken ramazan ve kurban bayramı adeta bizden biri haline gelmiş hem İslam dini için hem de aile, akraba ve milli birlik beraberliğimiz için en önemli meselelerden birisidir. 

  Dargınların barıştığı,   yalnız olanların kısa bir zaman dilimi bile olsa, bir nebze beraberlik içinde toplumsal kaynaşma ve kutlamalarına katıldığı bu günlerde; elbette sağlığınız yerindeyse, tatlınız hazır yemekleriniz el çabukluğu ile piştiyse; şimdi kendinize bakıp zaman ayırıp ne giyeceğinize karar vermek olmalı.  Bayramın muhteviyatı ne olursa olsun bayram kelimesi bile insanın içine mutluluk aşılıyorken ne giyeceğimiz noktasında en çok belirleyici ilan faktör,  iklim farklılığı ve vücudun ısı düzeyine göre kıyafet seçimi olmalıdır.  

Bayramların Önemi 

 Ramazan bayramı periyodik bir şekilde gün ve zaman aralığı değişen bir süreç aralığı olarak, ibadet ve kutlama devresine verilen, milli değerler ve milli kimlik ve geleneklerimiz için son derece önem taşıyan bir bayramdır, keza kurban bayramı da aynı şekilde. Bu bayramlar, İslami bilimler ve tefsiri ilimler dünyasının en çok ilgi odağı haline gelmiş iki bayram olarak asırlardır İslami yapı ve geleneğin ayrılmaz birer parçası olmuştur. Mekke ve Medine başta olmak üzere tüm İslami coğrafyaya kutĺanan ve mübarek bir değer ve hazine taşıyan bu bayramlar en kıymetli kültürel miras ve zenginliğimizdir

Ramazan bayramı tesettür kombin önerileri
Ramazan bayramı tesettür kombin önerileri

Hal böyle olunca ne giyeceğinize karar vermeden önce bayramların ve milli manevi değerlerin iyice keyfini çıkarmalı modadan ziyade içinde mutlu olacağınız kıyafet renk ve seçimini ivedilikle yapmalısınız.  Ramazan bayramı, bayram kampanyaları ve ger türlü dijital marketçilik bünyesinde ele alınan çok sayıda firma ve giyim tekniği, konvansiyonlarının hızlı bir şekilde tüketime konu olduğu bayram giyim satış noktaları olarak işlevlerine devam etmektedir.  Bu süreçte farklı renk seçimleri yapılmalı kendinizi ifade eden renkli ve pozitif olmanızı sağlayan renk geçişleri tercih etmelisiniz.    

Bayram Giyim Satış Noktaları Marka Seviciliği 

Fiyat olarak ta cazip bir şekilde toplumun hizmetine sunulan giyim model ve renk uyumunun sağlandığı, park, bravo, ispanyol, twist, defacto, collezonevb. Çok sayıda dev marka ve çeşitliliğin bulunduğu marka model ve market uygulamaları vasıtası ile ivedilikle istediğiniz giysiyi satın alabilir, yakınlarınıza bayram hediyesi olarak takdim edebilirsiniz.  

Ramazan bayramı kombin önerileri
Ramazan bayramı kombin önerileri

Yurdun dört buhranında kutlanan bayram meşgalesi ve ışığının giderek parlak bir hal almasısevgi seli mutluluk dolu yarınlara ve hediyeli geçen bayram sabahları ile daha anlamlı ve  güzel  bir hal dolacaktır. Ramazan bayramı tatlıları, giysileri, ziyaretleri ve her turlu belence ve kutlama ile gecen kıyafet ve güzelliğinizle adeta göz kamaştıracağınız nadide gün ve yıllardan, zaman aralığından sadece birisidir. Tamam, bayramı giysileri temiz, ütülü ve bir o kadar paket uygulama niteliğinde her biri özenle seçilmiş etek, bluz, pantolon, ayakkabı, giysi, takı, ayakkabı ve daha pek çok tekstil ürünlerine konu olmuş pek çok giysilerinden oluşmaktadır.  

 Marka severler elbette bu alışkanlıklarından vazgeç memeliler fakat dar gelirli vatandaşlara da hitap eden kampanya kapsamına alınan çok sayıda giysi model ve marka ile tüm firma ve tekstil kapsam alanı topumun her kesiminden ve tabakasından kişiyi mutlu etmeye, yüzlerini güldürmeye gerek sanal market alanlarından gerek gerçek konfeksiyon ve giyim mağazalarından yüzlerini güldürmeye devam etmektedir. Bayramda ne giymeli?  Bayram kurban bayramı ilk günler biraz farklı ilerleyebilirçünkü kurban bayramı sabahı telaşı diğer bayramlardan biraz farklıdır. Kurban kesme telaşı giysi ve markaların renklerin ve özenle bayram sürecine tutulmanın önüne geçmiştir. 

Kurban Bayramı Giyim Süreci Farklılığı  

 Kurban bayramı kesilecek kurbanlığın, kesim aşamasına bakarak elbiselerin kirlenmesi daha hızlı ve kolay olduğu için ilk etapta ise yaramaz ve kirlenmesi problem olmayacak giyecekler tercih edilmektedir. Kurban bayramı kurbanların işlemlerinden hemen sonra ise,  giysilerin  parlaklığı, temizliği, kalitesi ve her biri  birbirinden   özel  ve kalite kokan  giysi modelleri  hemen göze çarpmaktadır.  Kurban bayramı kurbanlık sureci ve sonrası kendi içinde giysileri tercihi ve kategorisine göre ayrılmaktadır.  

Pembe pantolon ile ne giymeli
Pembe pantolon ile ne giymeli

Kurban bayramı giyim secimi,  genel olarak şöyle giyilmelidir gibi bir genellemeye tabii tutulamaz, çünkü herkesin ilgi alanı, renk secimi, spor, resmi, klasik ve daha pek çok kategoride istek ve zevk  seçiciliği ve  tercihi birbirinden farklılık göstermektedir. Ramazan bayramından kısa bir süre sonra Kurban bayramının olması kimi tüketici gruplarınca aynı sevilen bir elbiseyi bile tekrardan giymeye fırsat vermiştir. Moda ikonları, moda dergileri, estetiysen tercihleri ve daha pek çok güzel ve güzelliğe dair uygulammodel ve çerçeve plan liste özelliğine giyim sitili ve marka seçimine göre değişmektedir. 

 Kurban bayramı giyim tercihi ve kurban bayramı giyim alanları diye aslı astarı olmayan bir seçiciliğe gitmek tamamen yanlış bir düşüncedir.   Bayramların manevi coşkusu ve mutluluk veren atmosferi zaten kıyafetin önüne geçen ilahi bir zaman dilimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken giydiğimiz kıyafetle daha mutlu olacağımız ve her bir adımın da yapılacak katkı ve değişim model uygulaması olarak daha kaliteli bir zaman geçirmeye ön hazırlık etmektir. 

Kurban Bayramı Kırmızı Tesettür Elbise Modelleri
Kurban Bayramı Kırmızı Tesettür Elbise Modelleri

Ramazan Bayramı Kurban Bayramı Coşkusu Giyim Faaliyetleri 

Kurban bayramları ve Ramazan bayramları her birisi kendi içinde kültür mozaiği olarak eşsiz zenginlik ve kültürel coşku iklimi yaratan bir bayram süreci olarak giyim ve tekstil olarak ta firma, spot tekstil, dijital pazarlama sistemi olarak üreticiler için kazanç kapısı olmaktadır. Tüketim odaklı gelişen ve her bir parçası ayrı bir mutluluk kaynağı giyim kapsam modeli olarak toplumun dikkatle talip ettiği giysi kampanya ve fırsat ekonomisi dir. Bu dev fırsatlar giysi kampanyaları, faydalanması hızlı bir şekilde giyim sistem önceliği olarak daha aktif ve işlek bir şekilde toplumun odak noktasında olmaya hak kazanmıştır.  

2020 ilkbahar mini tulum önerileri
2020 ilkbahar mini tulum önerileri

 Ayrıca bu uygulamalar Sektörel başarı ivmesi olarak işlev kazanmaktadır.  Kurban bayramları Ramazan bayramında olduğu gibi küskünlerin son bulduğu hemen herkesin tebessüm ederek kıyafet seçimi ve önceliğine mutlulukla bakan çok sayıda duyarlı göz ve şölen gibi gecen bir sistem içerik çalışması olarak faaliyetlerini sürdürmektedirRamazan bayramı giyim model seçiciliği, kurban bayrı tasarım önceliği ve modanın takip edilmesi adına yepyeni bir güncel uygulamanın kullanıcıların önüne getirildiği sistem plan uygulaması olarak işlemlerine devam etmektedir. 

Bayram Giyim Alanı Tercihleri   

Bayram giyim tercihi, her hane halkını geçim düzeyine, markadan ne anladığı ve hangi giyim modelini zevkine yaraşır bir şekilde kombin etmesine daha da önemlisi tarzının ne olduğu bilincine daha hızlı ve doğru bur şekilde vardığı önemli gün ve uygulama modelidir. Bayram giyim tasarım desteği ve dizaynı, tekstil tescil zaman ve periyodu kampanyalarının başında gelmektedir.  Her bir aşaması araştırma,  renk secimi, uyumu, marka tercihi, zamanlama planı ve daha pek çok giyim en son satın alma surecine kadar geçen araştırma ve sonuca giden uygulama içeriği sayesinde giderek güncel bibayram alışveriş sürecine yeni bir canlılık ve piyasa modeli tercih sistemi olarak renkli manzaralara konu olmaktadır. 

2020 Mavi Tesettür Kombin Önerileri
2020 Mavi Tesettür Kombin Önerileri

 Pazarda, sanal marketlerde, konfeksiyonlarda, giyim mağazalarında ve daha pek çok bayram alışverişi giysi sunumu başarısı yaratan her türlü satış noktasında giyim kategorisinden alış veriş yapmak en uygun fiyat seçenekleri ile giyim hizmeti finansal sistem dâhilinde sistemin öncülüğünü yapmaktadır. Bu uyum ve destek birimleri bilinmesi gereken ve desteklenmesi gereken en büyük piyasa modeli yaklaşımlarındandır.  Bayramlarda dâhil olmak üzere güzellik sırları kişiye gire değişmektedir. Temeli zevk ve bakış açısı farklılığına göre farklılık arz eden nasıl mutlu iseniz o giyim modeli tercihiniz olmalıdır  düşüncesi ile hareket etmeli, bayramların keyfini çıkarmanın bin bir türlü yolunu bulmalısınız. 

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın