Kısa Saç Modelleri 2023

Kısa Saç Modelleri Kısa saçlı kraliçelerin de artık aksiyona dahil olma zamanı gelmiştir. Kısa Saç Modelleri size daha genç bir görünüm sağlar bunun için modaya uygun kısa saç modeline geçiş yapabilirsiniz. Kısa Saç Modelleri Modayı yakında takip eden ünlü kuaförler 90’lı yılların saç kesimleri 2021’de büyük trend olacağını önceden zaten tahmin ettiler. Uzun saç herkes için en kadınsı yada gurur verici bir görünüm sağlamaz, bu sadece eski modacıların söylediği efsanedir. Çeşitliliği çok olan Kısa Saç Modelleri günümüz modasında yenilenen bir ivme kazanıyor.

Kısa Saç Modelleri 2023

Kısa Saç Modelleri İle Bütün Gözler Üzerinizde Kadın denildiği zaman ilk olarak akla hep uzun saç gelmiştir. Ancak içinde bulunduğumuz dünya durmaksızın bütün kalıpları yıkmaya devam ediyor. Bu yıkılan kalıplardan saçlarımız da nasibini almıştır. Özellikle günümüzde kadınlar arasında moda olan kısa saça çokça rağbet edilmektedir. Sizde 2021 kısa saç modelleri arasından size uygun olan modeli seçip etkileyici ve şık olabilirsiniz.

Kısa Saç Modelleri Trendleri 2023

2017 yılında moda haline gelen Pixie modeli 2021 yılında biraz modifiye edilerek tarz değiştirmiştir. Günümüzde halen tercih edilen saç tipleri arasındadır. Bunun yanı sıra sağ veya sol tarafa doğru saçları yatırmak fazla tercih edilen bir modeldir. Kıvırcık ya da dalgalı saçlara sahip olanlar için oldukça kullanışlı ve rahat olan bu saç modeli ise tam bir “yıka ve çık” saçıdır. 2021 Kısa Saç Modelleri geçen sene ile karşılaştırıldığında, bu sene modellere küçük, tatlı bir kahkül eşlik etmektedir. Ayrıca Retro saç kesimleri, balyajlı bob kesimleri, kahküllü bob kesimleri gibi daha birçok kesim türü tercih listesindedir..

Kısa Topuz Saç Modelleri

İçinde bulunduğumuz dönemde kadınlar arasında kısa saç moda haline geldi. Saç modellerden bir tanesi de kısa topuz saç modelidir. Saçlarınızı kısa kestirdiyseniz ya da saçlarınız zaten kısaysa siz de saçınızı topuz yapabilirsiniz. Örgü topuz, yan topuz, dağınık topuz ve daha birçok topuz tipi ile saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Hatta bu topuz modellerini yapmak için kuaföre gitmenize de gerek yok. Elinizde jöle, tel toka ya da saç spreyi gibi malzemeler varsa ? Evde, kendi başınıza rahatça bu modelleri kendinize uygulayabilirsiniz. Bu malzemeler ile çok şık bir biçimde tatil için, iş toplantısı ya da özel bir akşam yemeği için şahane modeller yaratabilirsiniz. Saçınızın kısalığı ne kadar olursa olsun bu modeller arasında saçınıza uygun bir modeli mutlaka bulursunuz.

En Trend Kısa Topuz Saç Modelleri

Kısa saçlar artık en trend saç modelleri arasında yerini aldı. Saçlarınız kısaysa dağınık ve salaş saçları seviyorsanız Half Bun topuz modelini deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra iki topuz olarak yapılan dağınık çift topuz modeli de saçınızı çok tatlı bir görünüme kavuşturabilir. Dışardan çok kompleks görünen ama belki de yapması en kolay olan topuz modeli ensede salaş topuzdur. Bu model için 2 tane toka yeterli olacaktır. Bir de son olarak hacimli topuzdan bahsedelim. Hacimli topuz kısa topuz saç modelleri arasında en kompleksi ama adeta bir davet topuzu. Eğer bir buluşma için düşünüyorsanız hacimli topuz tam size göre.

Kısa Saç Modelleri Kadın

Kısa saçlar özellikle yaz aylarında her yönü ile son derece pratiktir. Kısa saçların bakımı diğer saç modellerine göre kolaydır. Özellikle yaz aylarında uzun saçlarla uğraşmak bir hayli zor. Bu sebeple kısa saç kesimi bir çok bayan için tercih sebebidir. Kısa saçlara şekil vermek zahmetsizdir gün içinde güzel şeyler yapmanız için çok daha zamanınız olacaktır.  Günümüzde kısa saç modasının iyiden iyiye yayılmasıyla birlikte çok çeşitli saç modelleri ortaya çıkmış tercih oranı yükselmiştir. Sizin de önce yüz ve saç şeklinizi iyice analiz etmeniz gerekiyor. Sonra bir kuaföre giderek Kısa Saç Modelleri arasından uygun olan bir modeli tercih edebilirsiniz.

Saç modeli bir kadın için belki de en önemli ayrıntıları içerisinde barındıran önemli bir detaydır. Çoğu kadın için en çok önemsenen varlığı saçlarıdır. 

 

Yorum yapın