Hamile Tesettür Abiye Modelleri 

Tesettürlü kadınların genel olarak zorlandığı dönemlerin başında, hamilelik dönemi gelmektedir. Kıyafet seçimi yaparken sürekli sıkıntı çekerler. Günlük kıyafetlerin yanında, özel günler için de farklı kombinelerin tercih edildiği bu dönem oldukça sıkıntılıdırHamilelik dönemi içinde kadınlar özel davetlerde yer alabilir. Tesettürlü kadınların her zaman tercihi hamile tesettür abiye modelleri oldukça popülerdir. 

Hamilelik kadınları güzelleştiren özel bir dönemdir. Bu dönemde tercih edilen abiye elbiseler, farklı renklerde ve modellerde yer almaktadır. Şık görünmeyi seven kadınlar, pullu ve parlak hamile elbiselerini tercih edebilirler. Daha klasik modeller için sade hamile tesettür modelleri tercih edilebilir. Dört mevsim için uygun olan bu parçalar, hamile kadınlara rahatlık sağlayacaktır. 

Kışlık Hamile Tesettür Modelleri  

Tesettürlü hamile kadınlar için kış aylarının en uygun abiye modelleri arasında tunikli takımlar yer almaktadır. Farklı tasarımlar da yer alan bu modeller, hamileler için oldukça uygundur. Rahatlığın simgesi olan hamile tesettür abiye modelleri kış ayların da oldukça kullanışlıdır. Özel olarak tasarlanan tunik ve pantolon modelleri, şık görünüm isteyen hamile bayanlar için oldukça idealdir. 

Üst kısımları bol kesimlerden oluşan bu modeller, karın yapısını sıkmayan modellerden oluşmaktadır. Pantolon modelleri hamileler için rahatlığı her zaman sağlayacaktır. Tunik modeller farklı yaka tasarımlarına sahiptir. Bisiklet yaka ve hakim yaka modelleri ile her zaman tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 

Hamile yeşil tesettür abiye modelleri
Hamile yeşil tesettür abiye modelleri

Bu modeller özel eşarplar ile tercih edilerek, özel bir şıklık yaratacaktır. Saten ve ipek ayrıntılı şal ve eşarplar abiye modelleri için farklı olarak kombinlenebilirTunik altı pantolon modelleri de, rahatlığı zirveye çıkartacaktır. Kışın rahatlıkla tercih edilen bu modeller, vücudu sıkmayan rahat modeller arasında yer almaktadır.

Kış aylarında rahatlıkla tercih edilen bu modeller, anne adayları için her zaman uygundur. Özel davetlerde tercih edilen bu takımlar, her türlü aksesuar ile kombinlenebilir. Uzun kollu modelleri kışın sizi sıcak tutacak ve rahat olmanıza yardımcı olacaktır. Tesettür Abiye Modelleri hamileler için kolaylıkla tasarlanmış özel parçalardır. 

Yazlık Hamile Tesettür Abiye Modelleri  

Hamileler için yaz ayları oldukça zor geçmektedir. Yaz aylarında hamilelerin rahatlıkta tercihi ettiği hamile tesettür abiye modelleri farklı modellere yer vermektedir. Hamileliğin her dönemi kadınlar için zordur. Büyüyen karın yapısı ile elbise seçimi de zor olmaktadır. Bu dönemde hareket sıkıntısı yaratmayan abiyeler tercih edilmektedir. 

Yaz aylarında tercih edilen abiye modelleri arasında, hem spor hem de şık görünüm sağlayan modeller yer almaktadır. Şifon abiyeler yaz ayları için oldukça ideal modeller arasında yer almaktadır. Geniş kollu, uzun elbiseli şifon modeller sıkmayan bel yapıları ile hamile bayanlara hitap etmektedir. Eğer hamilelik dönemlerinizin sonuna yaklaştıysanız, bu modelleri tercih edebilirsiniz. 

Düğmeli kırmızı hamile tesettür elbise modelleri
Düğmeli kırmızı hamile tesettür elbise modelleri

Özel ve hassas döneminiz de şık ve güzel görünmek sizi de mutlu edecektir. Düğün ve özel davetlerde şifon modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hamile kadınların tercihi olan tesettür abiye modelleri,  hamile kadınlara özel modellerdir. Tesettür gereği çok abartıya kaçmadan farklı modellerde yer alan abideleri tercih edebilirsiniz. 

Bebeklerin rahatlığını sağlayan abiye modelleri, uzun süreli davetler de kadınları sıkmayacaktır. Çiçek desenli abiye modelleri her kadının tercihi olan modeller adasındadır. Farklı desenleri ile ilgi çekmeyi başaran bu modeller, sıcak havaların kurtarıcı parçası olmayı başarmıştır. Şık topuklu ayakkabılar ile özel bir şıklık sağlayabilirsiniz. Hem şık hem de güzel görünmek isteyen bayanlar bu modelleri tercih edebilirler. Genellikle hafif kumaşlardan oluşan bu modeller vücuda rahatlık ve konfor vermektedir. Kaliteli hamile tesettür abiye modelleri her yaşa uygun tasarlanmıştır.  

Kadife Hamile Tesettür Abiye Modelleri  

Kış aylarının çarpıcı modelleri kadife hamile tesettür abiye modelleri bayanların her zaman tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Kadife modeller hamile kadınların ilk sırada tercihi olmaktadır. Bu modeller hamile bayanların vücutları için sıkıntı yaşatmayan modellerdir. Dilerseniz kadife abiye modellerini renkli eşarplar ile tamamlayabilirsiniz. 

Ayrıca tercih edeceğiniz renkte siteye uygun topuklu ayakkabı ile şık bir kombin elde edebilirsiniz. Kadife elbiseler esneyen yapıları ile hamile kadınlara uyum sağlayacaktır. Karın yapılarını sıkmayan modeller kadınların rahat etmenlerini sağlayacaktır. Geniş tasarımları ve farklı renkleri ile her türlü davet ve özel günlerde tercih edebilirsiniz. 

Uzun Hamile Tesettür Abiye Modelleri  

Birbirinden özel hamile elbiseleri kapalı bayanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Sizler de en özel hamile abiyeleri tercih edebilirsiniz. Tesettürlü bayanlar için uygun olan hamile abiyeleri, dört mevsim boyunca kolaylıkla kullanılabilir modellerdir. Uzun hamile tesettür abiye modelleri hamilelerin kolay hareket etmelerine yardımcı olmaktadır. 

Özel davetler için tercih edilen nu modeller, sıra dışı görünümler sağlayacaktır. Uzun abiye modelleri hamile ve uzun boylu kadınlar üzerinde tercih edilebilir. Karın bölgesi sıkmayan ve rahat kullanım sağlayan abiyeler, davetler de rahat etmenizi sağlayacaktır. Rahatlığın yanında, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Hamile kadınlar her zaman güzel görünmek isterler. 

Hamile tesettür tunik modelleri
Hamile tesettür tunik modelleri

Bu modeller ile hem tarz hem de güzel bir gününüm elde edebilirsiniz. Sadece davetler için değil aynı zaman da düğünler için tercih edebilirsiniz. Hoş bir şekilde duran bu modeller, dantelli, boncuklu, taşlı, güpürlü olarak yer almaktadır. Sizler de hamile tesettür abiye modelleri ile tarzınızı ve rahatlığınızı her zaman sağlayacaksınız. Uzun modeller hamileler için tercih edilebilir. 

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın