Finansbank Para Puan Nerelerde Kullanılır 2023

  Kredi kartı bonusları olarak Finansbank para puan nerelerde kullanilir 2023 güncel işletmeler ve finansbank para puan kullanılan siteler güncel içeriği.

QBN Finansbank ve Enpara müşterileri, mevcut kredi kartı puanlarını kullanabilmek için Finansbank Para Puan Nerelerde kullanılır sorusunun yanıtını detaylı olarak araştırmaktadır. Finansbank’a ait kredi kartları kendi aralarında bir çok farklı sektörde kullanılabilmektedir. Tıpkı diğer kart puanlarında olduğu gibi, bu kredi kartına sahip kart puanları da internet ve sosyal yaşam alanları olarak binlerce kullanım alanına sahiptir. Finansbank para puan kullanılan siteler ise bu alanda sık araştırılan konular arasında yer almaktadır.

Finansbank para puan nerelerde kullanılır 2023 içeriğimiz de bir diğer çok aranan kullanım alanları sosyal yaşam içerisinde Finansbank para puan geçen marketler ile mağazalar olmaktadır. Özellikle uygun fiyatlı market alışverişlerinde bir çok süper market zincirleri, Finansbank para puan kullanılan marketler listesi olarak araştırılır. Sektör ve siteler ne olursa olsun, Para puan geçerli yerler mevcuttur ve kendi aralarında onlarca farklı işletmeye ayrılmaktadır.

Finansbank para puan nerelerde kullanılır başlığımız içerisinde, ihtiyacınız olan üye iş yerlerini rahatlıkla bulabilmeniz için bizlerde bu sektörleri kendi aralarında sınıflara ayırdık. Ayrı ayrı başlıklar halinde para puan geçen yerler 2023 güncel listesini bulabileceksiniz. Bu belirtilen işletmeler arasında diğer kaynaklarda yer almayan bazı küçük sektörlere de yine yazımızın detaylarından yer vereceğiz.

Finansbank para puan nerelerde kullanılır içeriğimiz de Finansbank para puan geçerli yerler ayrıntılarına geçiş yapmadan önce, sizlere bir içerik önerisinde daha bulunmak istiyoruz. Eğer mevcut kredi kartınız QNB Finansbank değilde, diğer bankalara aitse; Bonus puan kullanılan siteler içeriğinin detaylarını da inceleyebilirsiniz. Tıpkı Finansbank para puan geçerli yerler başlığımız da olduğu gibi, o konumuz da güncel ve yeni bilgiler içermektedir.

Finansbank Para Puan Nerelerde Kullanılır?

QNB Finansbank, Türkiye’de özel bankalar arasında ilk 5-6. sırada hizmet sunan büyük kapsamlı bankalar arasında yer almaktadır. Bu kadar çok müşteri sayısına sahipken, mevcut kredi kartı kampanyaları arasında Finansbank Para Puan nerelerde kullanılır sorusunun yanıtını da yine en çok merak edilen ve araştırılan başlıklar sınıfında yer alır. Finansbank Para Puan kullanılan yerler ve sektörler kısaca şu şekilde listelenmektedir;

 • Finansbank para puan geçen marketler ve süper marketler 2023,
 • QNB Finansbank para puan geçerli mağazalar ve dükkanlar 2023 listesi,
 • QNB Finansbank para puan geçen siteler ve para puan kullanılan alışveriş siteleri,
 • Para puan geçen benzinlikler, kuyumcular, özel hastaneler, takı ve ayakkabı dükkanları 2023

Finansbank para puan nerelerde kullanılır konusunda en çok tercih edilen alanlar bu şekilde sınıflanmıştır. Bu sektörlerin yanı sıra, para puan geçerli marketler aramalarında A101, Şok ve Migros gibi alanlarda yoğun olarak sorulan sorular arasında olmaktadır. Bunlara paralel olarak yine Finansbank para puan nerelerde geçerli 2023 konusunda tüm alanlar ayrıca araştırılan arama başlıklarından olmaktadır.

Finansbank para puan nerelerde geçer konumuz da işletmelerin listesine giriş yapmadan önce dilerseniz World Puan Kullanılan siteler başlığımıza da ayrıca göz atabilirsiniz. Tüm kredi kartı puanlarının kullanım alanları en güncel olarak, tüm ayrıntılarıyla sitemizde makaleler halinde listelenmektedir. Hangi kartı ve bankayı kullanırsanız kullanın, tüm kredi kartlarının güncel puan kampanyaları ve kullanım alanları her zaman hangi banka üzerinde güncel haliyle sizlere sunulmuştur.

Finansbank Para Puan Geçen Yerler 2023

QNB Finansbank para puan geçen yerler 2023 konusunda bizlere gelen sorulardan bir tanesi de Enpara kredi kartı puanları ile Finansbank puanları aynı alanlarda kullanılabilir mi şeklinde olmaktadır. Bu kredi kartları aynı bankanın farklı seçenekleri olduğu için, anlaşmalı oldukları üye işyerleri listelerinin de aynı olduklarını söyleyebiliriz.

Finansbank para puan geçen yerler onlarca büyük internet sitesini kapsalarken, yüzlerce büyük ve küçük mağazaları da kapsamaktadır. Sadece büyük işletmeler için değil, sokakta karşınıza çıkan bir çok küçük mağaza ve dükkanlar içerisinden de Finansbank para puan ile harcama yapabilir, acil ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizin bir kısmını kart puanlarınız ile yaparken, geriye kalan kısmı kartınızdan çekim yapılacak şekilde de ayarlamanız mümkündür.

Finansbank para puan nerelerde kullanılır 2023 içeriğimiz de şimdi tüm kullanım alanlarını sizlere ayrı başlıklar halinde listeleyeceğiz. Bu belirttiğimiz işletmeler üzerinde herhangi bir değişiklik olması durumunda bizlerde konu içeriğini aynı gün güncelleyeceğiz. Bu sayede siz bu yazımızı ne zaman okursanız okuyun her zaman güncel Finansbank para puan geçerli yerler listesini bulabileceksiniz. Konumuz da sözü çok daha fazla uzatmadan Finansbank para puan nerelerde kullanılır listesin de detaylara şimdi geçebiliriz.

Finansbank Para Puan Kullanılan Siteler

Finansbank para puan kullanılan siteler, banka müşterilerince en çok aranan ve talep edilen alışveriş harcama noktaları olmaktadır. Finansbank kredi kartı kullanıcılarının %40-50 gibi bir ortanı para puan geçen siteler üzerinden puan kullanımı gerçekleştirmektedir. Bu sitelerde genellikle büyük alışveriş harcama sitelerini kapsamaktadır. Hatta bu alanda bizlere gelen sorulardan bir tanesi de Trendyol’da Finansbank para puan geçerli mi şeklinde olmaktadır. Buna diğer büyük harcama noktaları da dahildir.

Finansbank para puan kullanılan siteler 2023 yılında, Türkiye’de aktif faaliyet gösteren bütün büyük alışveriş sitelerini kapsamaktadır. Biriktirmiş olduğunuz para puanları bu alışveriş sitelerinde ödeme kısmından seçim yaparak harcayabilir veya ödemenin bir kısmını bu puanlar ile yapıp geri kalan ödemelerin tamamı için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Para puan kullanılan siteler 2023 yılı için çok büyük oranda artış göstermekte olup, aklınıza gelen tüm büyük sitelerde bu puanların harcaması yapılabilmektedir. Finansbank para puan geçerli siteler 2023 olarak başlıca şu platformlardan oluşmaktadır;

 • Finansbank Para puan geçen siteler global firmalar olarak;
  • HepsiBurada, Trendyol, N11.com, GittiGidiyor, MediaMarkt, E-Bebek
 • Finansbank para puan geçerli teknoloji siteleri ve mağazaları;
  • Apple, Teknosa, İnceHesap, Oyunfor, MaxiGame, GameSatis, İtemci
 • Finansbank Para Puan Geçen Online Mağazalar 2023 listesi ise;
  • GS Store, Fenerium, Kartal Yuvası, Kaft

Finansbank para puan nerelerde kullanılır 2023 konumuz da para puan geçen siteler bu şekilde sınıflandırılmıştır. Her geçen gün yapılan yeni üye iş yeri anlaşmaları sayesinde bu mağaza ve alışveriş siteleri sayıları ciddi oranda artış göstermektedir. Özellikle Finansbank para puan geçen alışveriş siteleri 2023 yılı ortalarına doğru bir kaç işletme daha eklenerek büyümesi ön görülüyor.

Finansbank para puan geçen alışveriş siteleri bölümünde burada listelenmeyen ufak çaplı işletmeler ve internet siteleri de ayrıca mevcuttur. Bu sitelerde, para puanların geçerliliği konusunda gizlilik sözleşmesi sayfalarına bakıp bilgi alabilirsiniz. Finansbank para puan nerelerde kullanılır başlığında daha nice küçük alışveriş siteleri ve mağaza bulunmaktadır. Tüm bu nedenlerden ötürü girdiğiniz bir çok sitenin para puan geçerli siteler listesinde olma olasılığı yüksek ihtimaldir.

Finansbank Para Puan Geçen Marketler 2023

Market fiyatlarında sürekli meydana gelen artışlar, Finansbank para puan geçen marketler 2023 kullanımı konusunda ciddi artışa neden olmaktadır. A101’de para puan geçerli mi veya Migros’ta para puan geçerli mi tarzında sorular bu alanda sık karşılaştığımız bir durum olmaktadır. Para puan geçen marketler sadece bunlarla sınırlı değil, bir çok farklı market grubunu kapsamaktadır.

Finansbank para puan kullanılan marketler global ve Türkiye’nin her yerinde olan bir çok Süpermarket ve Hipermarket grubunu kapsarken, yerel olarak hizmet veren bazı işletmeleri de kapsamaktadır. Finansbank para puan nerelerde kullanır başlığımızda para puan geçen marketler şu şekilde listelenmektedir;

 • Finansbank Para Puan Geçerli Marketler 2023 Global Listesi olarak;
  • Migros, Migros Sanal Market, Migros Toptan Marketleri, Carrefour SA ve Carrefoursa Express
 • Finansbank Para Puan Geçerli Marketler Hipermarket Sınıfında şu marketleri kapsamaktadır;
  • A101, Şok, İste Gelsin, Bizim Toptan Marketleri, Migall Gross, Tespo, Kipa, Macro Center
 • Finansbank Para Puan Kullanılan Marketler 2023 yerel market sınıfı ise şu şekilde oluşmaktadır;
  • Kale Market, Damla Market, Sarıyer Market Grubu, Halil Pekdemir Marketleri, Şehzade Market

Finansbank para puan nerelerde kullanılır 2023 hususunda para puan geçerli marketler listesi bu şekilde oluşmaktadır. Yine listemiz içerisinde yer almayan bir çok büfe ve küçük market grubunda para puan ile harcama yapabilir ve alışverişinizi para puanlarınız ile tamamlayabilirsiniz.

Para puan kullanılan marketler üzerinden harcama ve alışveriş yaparken mutlaka ödeme kısmında para puan ile ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kasiyer kredi kartınızdan tek seferde ya da taksitli olarak nakit çekimi yapacaktır. Finansbank para puan nerelerde kullanılır konusunda bu konuya dikkat etmeniz durumunda başka bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Finansbank Para Puan Kullanılan Mağazalar

Finansbank para puan nerelerde kullanılır isimli bir diğer konu başlığımız Finansbank para puan kullanılan mağazalar listesi olmaktadır. Tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi, sosyal yaşam üzerinde de Para puan geçen mağazalar oldukça yoğun tercih edilmektedir. Bir çok şehirde bulunan, isim yapmış global mağazarlar için bizlere gelen soruların başında Finansbank hangi mağazalarda geçerli sorusu olmaktadır.

Finansbank Para Puan Kullanılan Mağazalar 2022
Finansbank Para Puan Kullanılan Mağazalar ve Ayakkabı Mağazaları 2023

Finansbank para puan geçen mağazalar 2023 yılı için yine büyük şirketlerin bir çoğunu kapsamaktadır. Bu alanda harcama yapacak müşterilerin, mağaza ödeme esnasında para puanlarını kullanmak istediklerini belirtmeleri yeterli olacaktır. Para puan kullanılan mağazalar şu şekilde oluşmaktadır;

 1. Finansbank Para Puan Geçerli Giyim Mağazaları 2023
  • Kiğılı, Adidas, Nike, Sportive, Armani, Beymen, Boyner, Colins, Damat, DeFacto, Faik Sönmez, Hatemoğlu, Penti, Hugo Boss, Home Store, Sarar, İpekyol, Mavi, LC Waikiki, Lacoste, Polaris, US Polo
 2. Finansbank Para Puan Kullanılan Ayakkabı Mağazaları 2023
  • New Balance, Puma, Ayakkabı Dünyası, Converse, Ayakkabı Online
 3. Finansbank Para Puan Geçen Beyaz Eşya Mağazaları
  • Arçelik, Bosch, Profilo, Beko, Siemens, Regal, Altus, UĞUR Derin Dondurucu, Vestel, Simfer

Finansbank para puan nerelerde kullanılır başlığımızda para puan geçerli mağazalar 2023 listesi bu şekilde oluşmaktadır. Yine yıl boyunca çeşitli kampanyalar ile listede bir artış olursa, bizlerde konu içeriğimizi buna göre güncelleyeceğiz. Finansbank para puan nerelerde geçerli konumuzda son başlığımızda yine akaryakıt istasyonları olacaktır.

Finansbank Para Puan Hangi Petrollerde Geçerli?

Finansbank para puan geçen akaryakıt benzin istasyonları genellikle ülke genelinde hizmet sunan büyük benzin istasyonlarını kapsamaktadır. Burada sizler için olumlu olabilecek bir diğer konuda, para puan harcamalarını sadece benzin alımlarında değil, petrollerde bulunan marketlerde de kullanabiliyor olmanızdır. Finansbank para puan geçerli akaryakıt petrol ofisleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Petrol Ofisi, Opet, BP
 • Shell, Aytemiz, Total, Kadoil
 • Aygaz Otogaz, Turkuaz Petrol, Akpet, Lokoil, Alpet

Finansbank para puan nerelerde kullanılır makalemizde para puan geçerli benzinlikler bu şekilde listelenmektedir. Yine başlığımızın üst bölümlerinde belirttiğimiz gibi, bu harcamaları dilerseniz akaryakıt alımlarında, dilerseniz de benzinliklerde bulunan para puan geçen marketler üzerinde kullanabilirsiniz.

Finansbank Para Puan Geçen Yerler Sık Sorulan Sorular

Finansbank para puan nerelerde kullanır konu başlığımızın son bölümünü sık sorulan soruların yanıtlarına ayırdık. Para puan geçen yerler ve para puanlar nerelerde kullanılır konusunda en sık gelen sorular ile ayrıntılı yanıtlarını alt kısımdan bulabilirsiniz.

Finansbank para puan nerelerde kullanılır başlığımız burada noktalanmaktadır. Konumuzla ilgili genel sorun ya da sorularınız için yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Yine finansbank para puan nerelerde kullanılır başlığımız da yeni bir güncelleme olması durumunda içeriğimiz de güncellenecektir.

Yorum yapın