Ece Ronay Kimdir? Ece Ronay Baba Yorgun

Ece Ronay Kimdir? Ece Ronay Baba Yorgun isimli şarkısı en çok sevilen ve araştırılan klip olmuştur. 22 yaşında güzel fenomen ilk Karpuz içerikli çekmiş olduğu video ile ismini duyurmuş ve takipçileri giderek artarak fenomen kategorisine girmiştir.

Güzel fenomen yapmış olduğu şarkıların sevilmesi ile takipçileri Ece Ronay Kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşındadır? burcu nedir? boyu ve kilosu kaç? gibi bir çok konu sevenleri tarafından merak edilmiştir ve bu soruların ve daha fazlasının cevabı yazımızın devamında bulunmaktadır.

Ece Ronay kimdir?

Ece Ronay Kimdir? 17 Kasım 1992 yılında Diyarbakır da dünyaya geldiği bilinmektedir. Sosyal medya hasabı İnstagram da 1milyon takipçiye ulaşan fenomen yaptığı şarkılar ile dikkat çekmiştir. Ece Ronay Karpuz adlı şarkısı ile takipçilerini kendisini tanıttırdı ve daha sonra da bir çok şarkısı ile de kendisinden söz ettirdi ve giderek takipçi sayısını arttırarak fenomen olarak adlandırıldı.

Ece Ronay kaç yaşında?

Ece Ronay Kaç yaşında? 17 Kasım 1992 yılında dünyaya gelmiştir ve 28 yaşındadır. Güzel fenomenin kendi açıklaması ya da bir paylaşımı olmadığından tam doğum tarihi bilinememekle beraber 1992 yılında doğduğu ve bir çok yerde 17 Kasım olarak bilinmektedir.

Ece Ronay hangi burç?

Ece Ronay hangi burç? 17 Kasım da doğarak akrep burcuna girmektedir. Kesin olarak Ece Ronay kendi açıklaması bulunmamakla beraber bir çok yerde 17 Kasım olduğu bilinmektedir.

Ece Ronay boyu kaç?

Ece Ronay boyu kaç? 55 kilo olduğu bilinmektedir. Fenomennin fit görünümü ile takipçilerinden spor yapıp yapmadığı merak edilen diğer bir konulardan olmakla beraber güzel fenomenin hiç bir spor yapmadığı bilinmektedir.

Ece Ronay kaç kilo?

Ece Ronay kaç kilo? 1.67 cm boyu olduğu bilinmektedir.

Ece Ronay aslen nereli?

Ece Ronay aslen nereli? Aslen Diyarbakırlı olduğu ve Diyarbakır da doğduğu bilinmektedir. Şuan İstanbulda yaşadığı bilinen ve

Ece Ronay ailesi

Ece Ronay yaptığı bir video paylaşımı ile takipçilerin çok sık merak ettikleri ailesi konusunda açıklama yapmıştır. Güzel fenomen küçükken ailesi tarafından şiddet gördüğünü ve bu şiddetten kaçmak içinde evden kaçtığını daha sonra da çocuk esirgeme kurumunda 13-14 yaşlarında kalmaya başlayıp 1 sene kaldıktan sonra da kaçtığını tekrar 3-4 kere daha çocuk esirgeme girip çıktığını ve 17 yaşında çocuk esirgemeden kaçtığını ifade etti.

Ece Ronay eğitim hayatı?

Ece Ronay eğitim hayatı? İstanbul da Genetik Mühendisliği kazanan ve daha sonra çalışma ve okulun bir arada gitmediği nedenli okula ara verdi. Daha sonra İstanbul çok pahalı olması ve geçimini sağlayamadığından tekrar Gaziantepe dödü. Ece Ronay İnstagram da yaptığı bir Karpuz içerikli video ve Karpuz şarkısı ile takipçileri tarafından çok beğenildi ve takipçilerin desteği ile bir anda fenomen oldu. Fenomen olduktan sonra tekrar İstenbula gelmiştir ve daha sonra ki bir çok single çalışması olmuştur.

Ece Ronay ilk çıkardığı single nedir?

Ece Ronay ilk çıkardığı single nedir? 17 Ocak 2020 yılında Karpuz adlı şarkısıdır.

Ece Ronay son çıkardığı single nedir?

Ece Ronay son çıkardığı single nedir? 22 Ocak 2021 yılında Karamela olmuştur.

Ece Ronay sevgilisi var mı?

Ece Ronay sevgilisi var mı? Evet güzel fenomenin sevgilisi vardır. Sevgilisi nam-ı diğer Cioman yani Cihan Emre’dir. Sosyal medya da her paylaşımı ile sosyal medyayı sallayan güzel fenomen sevgilisi ile de çok sık gündem olmaktadır. Sevgilisi de kendisi gibi fenomen olmaktadır ve birbirlerini çok sevdikleri sosyal medya paylaşımları ile görülmektedir.

Sosyal medya da Cihan Emre ile paylaştığı fotoğrafın altına yazdığı ”aşkitoşkomla klipoşka çekimi” diyerek yeni klibin de sevgilisi ile olacağı görülmektedir ve yeni klibini takipçileri tarafından merak edilmekte ve heyecanla bekleniyordur. Bu paylaşımın altına sevenleri ve takipçileri tarafından çok güzel yorumlar gelmiştir.

Ece Ronay Şarkıları

İlk klip olan Karpuz ile fenomen olan ve takipçileri desteği ile fenomenlik kategorisinde yükselmektedir. Bütün yaptıkları şarkıları ayrı ayrı çok beğenilen ve sevenlerinin desteğini almıştır.

  • Karpuz = 2020 ilk şarkısı
  • Şiki Şiki = 2020
  • Hıyar = 2020
  • Kes Lan = 2020
  • Sevesim = 2020
  • Baba Yorgun = 2021
  • Karamela = 2021

Ece Ronay sosyal medya hesapları

Yaptığı ilk klip olan Karpuz klibi ile takipçileri artarak fenomen olmuştur. Daha sonra yaptığı bir çok şarkısı ile takipçileri giderek artmıştır ve İnstagram hesabında 1milyon takipçiye ulaşmıştır. En son paylaştığı İnstagram fotoğrafında 108 bin beğenisi bulunmaktadır.

Ece Ronay youtube yaptığı şarkı klipleri ve içerikleri ile youtube da abone sayısı 683 B abonesi bulunmaktadır.

Yorum yapın