Buse Korkmaz kimdir? Buse Korkmaz alfa!

Buse Korkmaz kimdir? Buse Korkmaz alfa! Tiktok platformunda videoları ile başlayan ve 5.4 M takipçiye ulaşanan ve Tiktok da en çok izlenen ve sevilen Tiktoker listesinde yerini almıştı. Tiktokta ilk videosunu diğer bir Tiktoker Enes Çakmak ile yapmış ve büyük bir kitle oluşturup diğer videoları ile kısa sürede ismini duyurmuştur.

Kısa sürede yaptığı başarıda takipçileri tarafından Buse Korkmaz biyografisi? Kaç yaşında? Şarkısı Alfa? Sevgilisi var mı? Gibi sorular sık sık araştırılan konular arasına girmiştir. Siz değerli okurlarımız içi güzel Tiktokırımız ile merak ettiğiniz bu ve daha fazla soruları size yazımızda yer verdik. Keyifli okumalar…

Buse Korkmaz kimdir?

Erzurum da 2002 yılında doğan fenomen Tiktok platformunda başlamış. Eski sevgilisi ve kendisi gibi fenomen olan Enes Çakmak ile başladığı fenomenlik adımına sevenlerin artması ve paylaşımların sevilmesi ile geniş bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. Diğer sosyal medya platformlarını da aktif kullanan fenomen 2021 yılında rap şarkısı çıkarmıştır.

Buse Korkmaz gerçek adı nedir?

Zeynep Buse Korkmaz olan tam ismi sosyal medyada Buse Korkmaz ismi ile tanınmaktadır.

Buse Korkmaz kaç yaşında?

13 Ocak 2002 yılında dünyaya gelen güzel fenomen 19 yaşındadır.

Buse Korkmaz burcu nedir?

13 Ocak da doğarak Oğlak burcu grubuna girmiştir.

Buse Korkmaz aslen nerelidir?

Aslen Erzurumlu olan fenomen ailesi ile beraber orada yaşamış fenomen olduktan sonra İstanbul’a taşınmıştır.

Buse Korkmaz boyu kaç?

1.62 m. boyundadır. Yaptığı videolarda güzelliği ile de dikkat çeken fenomenin fiziksel özelliklerinden en çok araştırılan konulardan arasına girmiştir.

Buse Korkmaz kilosu kaç?

55 kilodur. Güzel fenomenin fit görünümü ile akla gelen ilk sorulardan olan kilosu kaçtır sorusu’nun cevabını sizin için araştırdık ve genç fenomen 55 kilogramdır.

Buse Korkmaz hangi liseden mezun?

Buse kormaz liseyi Açık Öğretim Lisesi olarak okumuştur.

Buse Korkmaz hangi takım tutuyor?

Zeynep korkmaz yaptığı bir açıklamada Beşiktaşlı olduğunu ve kalbimde yeri var olarak ifade etmiştir.

Buse Korkmaz sevgilisi var mı?

Şuan da sevgilisi olmayan fenomenin daha önce birkaç kez adı diğer fenomenlerle beraber geçmiştir.

Buse Korkmaz eski sevgilileri kim?

Tiktok da ilk adımında atmasında yanında olan kendisi gibi Tiktokır olan Enes Çakma ile sevgililerdir. Tiktok da beraber adları geçen ve sevilen çift ayrılmışlardır.

Güzel fenomen kendisi gibi fenomen olan Samet Korkmaz ile beraber oldukları ve uzun ilişkilerinde sosyal medya da bir çok beraber paylaşımları bulunmuştur. Çift takipçileri tarafından beraber paylaşımları çok sevilmekteydi ama daha sonra ayrıldıklarını açıkladışlar.

Kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan ve ikizler bay hesabının yakışıklı ikizlerden Uğur Bay ile sevgili olmuşlardır. Oğuz Bay ile sevgili olduktan sonra iki tarafın takipçilerin tarafından da sevilen çift ayrılmışlardır.

Buse Korkmaz dövmeleri

Buse Korkmaz paylaşımları ile vücudundaki dövmeleri merak edilen fenomenin göbeğindeki dövme için canının çok acıdığından yarıda bırakıldığını, melek dövmesi olacakken kanatsız melek dövmesi olmuştur. Vücudunda bir çok yerinde dövmesi olan dövme yaptırmayı da sevmekte olduğunu ifade etmiştir. Kolunda, göğüsünde, bileğide ve göbeğinde dövmeler bulunmaktadır.

Buse Kokmaz ile Yeliz Kormaz kardeş mi?

Kendisi gibi Tiktok fenomeni ve soyadların tutması ile Yeliz Korkmaz ile kardeş mi sorusu akla gelmekle beraber, Tiktok fenomenleri ikisinin de böyle bir açıklaması olmamakla beraber hiç bir akraba bağı bulunmamaktadır.

Buse Korkmaz ne kadar kazanıyor?

Sosyal medyada fenomenler arasında ilk sıralarda gelen ismi ile artan takipçi sayısı ile akla gelen ne kadar kazanıyor sorusuna yaptığımız araştırma sonucu güzel fenomenin bunla ilgili bir açıklaması olmaması nedeniyle bilinmiyordur.

Buse Korkmaz şarkısı nediir?

Buse Korkmaz Alfa isimli şarkısını 2021 yılında sevenleri ile buluşturdu .Söz ve müziği Hayki‘nin yazdığı rap şarkıdır. İşte güzel fenomenin şarkısı;

Buse Korkmaz dizide mi oynadı?

Güzel fenomen Zeynep Korkmaz ile yaptığımız araştırma sonucunda böyle bir bilgiye ulaşılmamış ve dizi de oynayacağı ile de bir açıklaması olmamıştır. Güzel fenomen dizide değil reklam filmin de oynamıştır.

Buse Korkmaz reklam da mı oynadı?

Bir çok Tiktok fenomeni’nin içinde olduğu Dimes reklam filminde bu güzeller arasında Buse Korkmaz da bu reklam filminde yerini almıştır.

Buse Korkmaz sosyal medya hesapları

Sosyal medya da 5.4 M takipçi ile Tiktokır da sevilen isimleri arasına giren genç fenomen çektiği videolar, içerikleri ile çok sevilmekte ve Tiktok‘ın gözde isimlerinden olmuştur. Tiktok ile başlayan fenomenliğe adımı daha sonra diğer sosyal medya platformlarına da yansımış ve YouTube ve İnstegramda da sevilen fenomenlerden olmuştur.

Tiktokta 5.4 M takipçisi ve 433.6 M beğenisi bulunuyor.

Tiktok hesabı

İnstagram da 1 milyon takipçisi ve son paylaştığı fotoğrafta 94.2 bin beğenisi vardır.

İnstagram hesabı

YouTube da 569 bin abonesi bulunmaktadır.

YouTube hesabı

Yorum yapın