Berke Juan Kimdir? Berke Juan Bizim Olayımız

Berke Juan Kimdir? Berke Juan, Türkiye’de sosyal medyada büyük bir fenomen haline gelmiştir. Özellikle “Bizim Olayımız” şarkısı ile büyük bir çıkış yapmış ve gençler arasında büyük bir takipçi kitlesi edinmiştir. Berke Juan’ın içerikleri, sempatik tavırları ve şarkıları ile dikkat çekmektedir. Takipçi sayısı hızla artmış ve fenomen kategorisine girmiştir. Berke Juan hakkında merak edilen birçok soru vardır. Takipçi sayısı gün gittikçe artarak fenomen kategorisine girmiştir. Yakışıklı fenomen bizim olayımız şarkısı ile tüm Youtube platformunu sallamış ve takipçileri tarafından desteklenmiştir,

Sosyal medya paylaşımları ile ortalığı sallatan Berke Juan kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir? Hangi burç? boyu ve kilosu kaç? Gerçek ismi nedir? gibi bir çok merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulacaksınızdır.

Berke Juan Kimdir?

Berke Juan Bilgi Değer
Tam Adı Berke Sezer Yardım
Doğum Tarihi 7 Haziran 2003
Aslen Nerelidir? Trabzonlu
Gerçek İsmi Nedir? Berke Sezer Yardım
Yaşı 20
Kardeşi Var mı? Evet, kız kardeşi Beren
Burcu İkizler
Boyu Yaklaşık 1.70 m
Kilosu Yaklaşık 59 kg
Mesleği Sosyal medya fenomeni ve Youtuber
Sevgilisi Var mı? Hayır
Çıkardığı Şarkılar “Bizim Olayımız” (16 Ekim 2020), “RedKit” (12 Şubat 2021)
Sosyal Medya Hesapları

Berke Juan, asıl adıyla Berke Sezer Yardım olarak bilinmektedir. Sosyal medya platformlarında tanınmış bir fenomen olarak öne çıkmıştır. Doğum tarihi 7 Haziran 2003 olarak bilinmektedir. Babasının Trabzonlu, annesinin ise Sivaslı olduğu bilinmektedir. Bu bilgilerle Berke Juan’ın kişisel hayatına ve kökenine dair daha fazla bilgiye sahip değiliz.

Berke Juan kaç yaşında?

Berke Juan, 7 Haziran 2003 tarihinde doğmuş ve bu yazının yazıldığı tarihte 20 yaşındadır.  7 Haziran 2023’te 20 yaşına girmiştir.

Berke Juan aslen nereli?

Berke Juan’ın kökeni nereden geliyor?

Berke Juan’ın kökeni hakkında merak edilen sorunun cevabı burada! Kendisi, babasının Trabzonlu, annesinin ise Sivaslı olduğu bilinen bir fenomendir. İstanbul Ümraniye’de yaşayan Berke Sezer Yardım, sosyal medyada yakışıklılığı ve sempatikliği ile dikkat çekiyor. Kendisi aslen Trabzonlu olduğunu açıklamıştır.

Berke Juan gerçek ismi nedir?

Berke Juan gerçek ismi nedir? Berke Sezer Yardım gerçek ismidir. Sosyal medya da kullanıcı ismi olarak Berke Juan ismini kullanmaktadır.

Berke Juan Ailesi

Berke Juan’ın ailesi, takipçileri tarafından merak edilen bir konu olmuş durumda. Yakışıklı ve genç fenomenin ailesi hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da, annesinin Sivaslı, babasının ise Trabzonlu olduğu bilinmektedir. Berke Juan, annesi ve babasıyla arasının iyi olduğunu ve zaman zaman onlarla görüştüğünü sosyal medya paylaşımlarında dile getirmiştir. Ailesiyle olan ilişkileri hakkında daha fazla detay vermemiş olsa da, ailesiyle iyi bir iletişim içinde olduğunu ifade etmektedir.

Berke Juan annesi ve babası ne zaman ayrıldı?

Berke Juan’ın annesi ve babasının ayrıldığı tarih hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak Berke Juan, sosyal medya paylaşımlarında ayrılığın 3-4 sene önce gerçekleştiğini belirtmiştir. Bu tarih, daha fazla ayrıntıya sahip olmayabilir ve tam olarak ne zaman ayrıldıkları hakkında net bir bilgi sunmamaktadır.

Berke Juan kardeşi var mı?

Evet, Berke Juan’ın bir kız kardeşi olduğu bilinmektedir. Sosyal medya paylaşımlarında, babasının ikinci evliliğinden olan ve adı Beren olan kız kardeşinden bahsettiği ve onu çok sevdiğini ifade ettiği görülmüştür. Berke Juan’ın ailesi hakkında daha fazla bilgi vermemiş olsa da, kız kardeşi hakkında bu bilgiye sahibiz.

Berke Juan ile Kürşat Juan kardeş mi?

Evet, Berke Juan (Berke Sezer Yardım) ile Kürşat Juan (Ümit Kürşat YALÇINKAYA) kardeş değildirler. Bilinen bilgilere göre, Berke Juan ve Kürşat Juan  yakın arkadaştır.

Berke Juan hangi burç?

Berke Juan’ın doğum tarihi olan 7 Haziran, onun İkizler burcu olduğunu gösteriyor. İkizler burcu, genellikle sosyal ve iletişimci kişilikleri ile tanınırlar ve Berke Juan’ın takipçileri tarafından da sempatik ve cana yakın kişiliği ile bilinir. Kendisi yaptığı youtube videolarında bu konu hakkında burcumun bütün özelliklerini taşıyorum demişti.

Berke Juan boyu kaç?

Berke Juan’ın boyunun yaklaşık olarak 1.70 m olduğunu söyleyebiliriz. Bu bilgi, Berke Juan’ın sosyal medya platformlarında sıkça merak edilen konulardan biri olarak biliniyor.

Berke Juan kilosu kaç?

Berke Juan kilosu kaç? Berke Sezer Yardım’ın kilosu ortalama olarak 59 kg olarak bilinmektedir. Berke Sezer Yardım’ın Takipçilerinin en çok merak ettiği fiziksel özelliklerden biride boyu olmuştu ve paylaştığı ”BERKE JUAN HAKKINDA BİLİNMİYENLER” Youtube videosu ile takipçilerine kilosunu açıklamıştır.

Berke Juan mesleği ne?

Berke Juan mesleği ne? Sosyal medya fenomeni ve Youtuber olduğu bilinmektedir.

Berke Juan sevgilisi var mı?

Berke Juan’ın sevgilisi olmadığı bilinmektedir. Kendisi, bir TikTok videosunda sevgilisi olmadığını açıkça ifade etmiştir. Bu tür kişisel bilgiler, sosyal medya fenomenleri hakkında sıkça merak edilen konular arasında yer alıyor.

Berke Juan şarkıları nelerdir?

Berke Juan şarkıları nelerdir? Katıldığı bir programda en son en çok istediğin neydi sorusuna şarkı çıkarmak ve şarkılarını çıkardığını cevabını verdi. Çıkardığı şarkılar Takipçileri tarafından çok beğenildiği de görülmektedir.

  • Bizim Olayımız (16 Ekim 2020)
  • RedKit (12 Şubat 2021)

Berke Juan yeni şarkı mı çıkardı?

Berke Juan yeni şarkı mı çıkardı? En son 12 Şubat 2021 tarihinde RedKit şarkısını çıkarmıştır.

Berke Juan sosyal medya hesapları

Sosyal medya da sık sık kendinden bahsettiren fenomen takipçileri gün gittikçe artmaktadır.

Berke Juan İnstagram hesabında 1.1 milyon takipçiye ulaşmıştır. İntagram hesabında en son paylaştığı fotoğrafta 74.5bin beğenisi bulunmaktadır.

Berke Juan Tiktok hesabında 3.7M takipçisi bulunmaktadır.

Berke Juan Youtube hesabında 1.16 Mn abonesi bulunmaktadır.

Berke Juan Kimdir? isimli konumuza kendi düşüncelerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz. Berke Juan Kimdir? konumuzu okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yorum yapın